Zakończenie Roku Szkolnego

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie, Szanowni Rodzice i Pracownicy Szkoły.

Dziś w nietypowy sposób, w pracowniach lekcyjnych, w gronie wychowawcy, klasowych kolegów i koleżanek bez uroczystej akademii, kończymy rok szkolny 2020/2021.

Był to wyjątkowo trudny rok, nic nie było „normalne”. Wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się z naszych osiągnięć. Udało się wiele: udział i sukcesy w konkursach i olimpiadach, wycieczki, wyjścia, obozy i zawody sportowe.

W tym dniu Wszystkim należą się gorące podziękowania:
Uczniom za pracowitość, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszej młodzieży. Rodzicom za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę, za zrozumienie oraz pomoc i zaangażowanie w zdalną naukę.

Przed nami wyczekane wakacje. Życzymy Wszystkim żeby były słoneczne, radosne i bezpieczne. Niech każdy nabierze sił do dalszej nauki i pracy w nowym roku szkolnym.

{gallery}2021.06.25_zakonczenie{/gallery}