Tegorocznym motywem przewodnim Dnia Ziemi, który przypada 22.04.2021 roku jest hasło - „Przywróć naszą Ziemię”. W porównaniu do poprzednich lat, wiele towarzyszących Dniu Ziemi akcji, z powodu pandemii koronawirusa musi przenieść się do świata wirtualnego, ale nie nasze działania.

Wszystko co robimy dla naszej Planety jest ważne i bardzo potrzebne. Podejmijcie wyzwanie. Już od dzisiaj do końca kwietnia zróbcie coś dla Ziemi, a później opiszcie to i udokumentujcie wykonując zdjęcia (np. sadzenie drzew, zbiórka segregowanych odpadów, sprzątanie wybranego obszaru itp.).

Na Wasze prace czekamy do 30.04.2021 r. Wysyłajcie je na podane adresy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najlepsze pomysły i działania zostaną nagrodzone. Liczymy na Waszą pomysłowość.