Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, przypadającego na 21 marca 2021r. Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w ,,Konkursie na najciekawsze przebranie w kolorze zielonym”. Każdy, kto zechce wziąć udział w konkursie powinien być ubrany ,,od stóp, aż po głowę” w kolor zielony. Konkurs obowiązkowy dla klas pierwszych i drugich.

Kreatywność, oryginalność przebrania – według własnego pomysłu. Uczestnicy konkursu przesyłają zdjęcia na e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21 marca 2021r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu: 24 marca 2021r., a wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej naszej szkoły.

Zwycięzcy I, II, III miejsca otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Mamy nadzieję, że zaangażowanie dostarczy wszystkim biorącym udział w konkursie mnóstwo radości i dobrej zabawy.

Zachęcamy do udziału w konkursie.

Powodzenia.