Walentynki

8 lutego świętowaliśmy Walentynki. Był to “Walentynkowy Dzień bez pytania“, dla tych, którzy mieli czerwony element garderoby. Ponadto, każdy ze Społeczności Kochana, dostał urocze serduszko. Można było, wziąć udział w akcji “Kochan … nauczyciela, i zrobić sobie w serduszkowej ramce zdjęcia. Poczta Walentynkowa, przyprawiała o przyspieszone bicie serca, nie jedną osobę. A “Drzewko miłości ” z naszej pięknej palmy, budziło sentyment.

Pamiętaliśmy też o tych, których kochamy, a których nie ma już wśród nas. “Płonące serce“, w kręgu uczniów, zbliżyło ich do siebie, jednocześnie budząc w nich refleksje. Kulminacyjnym wydarzeniem było wypuszczenie w przestrzeń, w blasku promieni słonecznych, dużego, czerwonego serca z przesłaniem miłości: “Największym szczęściem jest przekonanie, że jesteśmy kochani, tacy jacy jesteśmy a raczej pomimo tego, jacy jesteśmy ” /Victor Hugo/, w otoczeniu uczniów klasy III B, trzymających własne serduszka.

Cały dzień upłynął w atmosferze pełnej życzliwości i sympatii, w serduszkowej scenerii – udekorowana szkoła, przepełnionej duchem MIŁOŚCI.

Wszystkim życzymy romantycznych i niezapomnianych Walentynek – Samorząd Uczniowski.

{gallery}2019.02.08_walentynki{/gallery}