konsultacje nauczycieli


LP.

NAZWISKO I IMIĘ DZIEŃ TYGODNIA/GODZINA DZIEŃ TYGODNIA/GODZINA
1. Bąk Bożena środa 10:35 – 11:20 środa 11:40 – 12:25
2. Bednarek Kamil środa 8:00 – 8:45 czwartek 11:40 – 12:25
3. Bednarska Aleksandra wtorek 12:30 – 13:15 środa 13:20 – 14:05
4. Biel Jolanta poniedziałek 15:55 – 16:40 czwartek 15:55 – 16:40
5. Bielecka Edyta poniedziałek 10:35 – 11:20 piątek 14:00 – 14:45
6. Bracisiewicz Jolanta środa 14:15 – 15:00 piątek 12:30 – 13:15
7. Buss Jolanta poniedziałek 11:40 – 12:25 czwartek 13:20 – 14:05
8. Capiga Adrian    
9. Ciesielska Jolanta środa 10:35 – 11:20 poniedziałek 8:00 – 8:45
10. Czaja Lena poniedziałek 13:20 – 14:05 środa 13:20 – 14:05
11. Czerwińska Agata poniedziałek 8:00 – 8:45 środa 10:35 – 11:20
12. Domagała Lidia wtorek 8:00 – 8:45 czwartek 12:30 – 13:15
13. Dróźdż Ewa poniedziałek 11:40 – 12:25  
14. Fikier Agata    
15. Go Artur wtorek 10:30-11:20 piątek 13:15-14:00
16. Grabowski Mirosław poniedziałek 15:05 – 15:50 czwartek 11:40 – 12:25
17. Grochowina Justyna poniedziałek 15:05 – 15:50 piątek 12:30 – 13:15
18. Hołodniuk Joanna poniedziałek 8:00 – 8:45 wtorek 9:45 – 10:30
19. Idzikowska-Kapica Katarzyna wtorek 15:05 – 15:50 czwartek 15:05 – 15:50
20. Jagusiak Wiesław czwartek 14:05 – 14:50  
21. Kapica Paweł poniedziałek 9:45 – 10:30 poniedziałek 10:35 – 11:20
22. Kędzierska Agnieszka poniedziałek 10:35 – 11:20 czwartek 10:35 – 11:20
23. Klepacz-Skoczylas Halina środa 9:45 – 10:30 czwartek 8:00 – 8:45
24. Kokot Karolina poniedziałek 10:35 – 11:20 czwartek 12:30 – 13:15
25. Kołodziejczyk Paweł poniedziałek 15:50 – 16:35 środa 15:50 – 16:35
26. Kołodziejska Marta czwartek 12:30 – 13:15 piątek 10:35 – 11:20
27. Kotuch Robert poniedziałek 9:45 – 10:30 czwartek 10:35 – 11:20
28. Kowalski Tomasz    
29. Kubis Mariusz poniedziałek 14:15 – 15:00 piątek 9:45 – 10:30
30. Kuter Rafał    
31. Kuzior Barbara poniedziałek 10:35 – 11:20 piątek 12:30 – 13:15
32. Malak Anna środa 12:30 – 13:15 piątek 10:30 – 11:20
33. Merczyńska-Cabaj Monika poniedziałek 12:30 – 13:15 czwartek 9:45 – 10:30
34. Motylewski Szymon środa 15:00 – 15:45 czwartek 14:00 – 14:45
35. Nonas Beata    
36. Nowicz-Budziszewska Aneta wtorek 10:30 – 11:20 piątek 14:20 – 15:00
37. Organa Katarzyna czwartek 11:40 – 12:25 środa 8:50 – 9:35
38. Pabiasz-Poskuta Magdalena poniedziałek 11:40 – 12:25 środa 10:35 – 11:20
39. Pałyga Bartłomiej środa 12:30 – 14:05  
40. Piątkowska-Szlachta Joanna poniedziałek 11:40 – 12:25 wtorek 11:40 – 12:25
41. Płaczek Barbara wtorek 12:30 – 13:15 środa 11:40 – 12:25
42. Pusty Ewelina czwartek 15:05 – 15:50 środa 12:30 – 13:15
43. Puch Dariusz poniedziałek 8:50 – 9:35 środa 8:50 – 9:35
44. Puch Marzenna środa 9:45 – 10:30 czwartek 14:15 – 15:00
45. Pytel Aleksandra środa 13:20 – 14:05 piątek 10:30 – 11:20
46. Radek Jacek    
47. Sitkiewicz-Smolarek Magdalena poniedziałek 11:40 – 12:25 wtorek 12:30 – 13:15
48. Skiba Małgorzata poniedziałek 09:00 – 09:45 wtorek 10:35 – 11:20
49. Skoczewska Magdalena wtorek 11:40 – 12:25 czwartek 12:30 – 13:15
50. Skrzypkowiak Marta środa 11:40 – 12:25 czwartek 14:05 – 15:00
51. Skuza Ewa poniedziałek 13:20 – 14:05 wtorek 13:20 – 14:05
52. Sołtysik Paweł    
53. Szymczyk Adam poniedziałek 11:40 – 12:25 poniedziałek 14:15 – 15:00
54. Szynkiel Dariusz    
55. Trebert Paweł środa 11:40 – 12:25 piątek 13:15 – 14:00
56. Ziemnicki Rafał piątek 10:35 – 11:20  
57. Szpruta Zbigniew  czwartek 08:00 – 08:45  
58. Walczak-Kramer Joanna poniedziałek 14:15 – 15:00 czwartek 14:15 – 15:00
59. Waryś Edyta środa 7:10 – 7:55 czwartek 10:35 – 11:20
60. Wawrzak Katarzyna    
61. Wieloch Jolanta środa 11:40 – 12:25 piątek 15:05 – 15:50
62. Wróbel Natalia czwartek 11:40 – 12:25 piątek 14:15 – 15:00
63. Zarębska Agnieszka poniedziałek 12:30 – 13:15 wtorek 15:05 – 15:50
64. Zółkowska Ewa wtorek 9:45 – 10:30 piątek 14:15 – 15:00
65. Klimowicz Jolanta czwartek 9:45 – 10:30 czwartek 10:35 – 11:20

Nasze profile

Dzwonki

E-dziennik

Wzbogać swoje życie już dziś

Adres

ul. Warszawska 142
42-200 Częstochowa

Telefon

34 365 64 50

Email

zsko@wp.pl

© Copyright 2024 - Artur Go