Konsultacje nauczycieli w I sem. 2019/2020

 

Lp.

Nazwisko i imię

DZIEŃ/GODZINA

DZIEŃ/GODZINA

1

Bąk Bożena

wtorek 12.25 - 13.10

czwartek 13.15 - 14.00

2

Bednarek Kamil

środa 12.25-13.10

piątek 10.30 - 11.15

3

Bednarska Aleksandra

poniedziałek 9.40-10.25

czwartek 15.50-16.35

4

Biel Jolanta

czwartek 12.25-13.10

piątek 11.35-12.20

5

Bilka Danuta

piątek 10.30-11.15

 

6

Bracisiewicz Jolanta

wtorek 10.30-11.15

czwartek 14.10-14.55

7

Buss Jolanta

wtorek 9.40-10.25

czwartek 13.15 - 14.00

8

Ciesielska Jolanta

wtorek 9.40-10.25

środa 8.50-9.35

9

Czaja Lena

wtorek 14.10-14.55

środa 8.50-9.35

10

Czerwińska Agata

środa 10.30-11.15

czwartek 14.10-14.55

11

Domagała Lidia

środa 11.35-12.20

piątek 10.30 - 11.15

12

Fikier Agata

wtorek 15.00-15.45

piątek 9.40-10.25

13

Filejska Agata

wtorek 10.30-11.15

środa 10.30-11.15

15

Grochowina Justyna

środa 9.40- 10.25

piątek 13.15-14.00

16

Go Artur

środa 11.35-12.20

czwartek 12.25-13.10

17

Hajduk Irena

wtorek 13.15-14.00

środa 12.25-13.10

20

Idzikowska Katarzyna-Kapica

poniedziałek 15.00-15.45

piątek 11.35-12.20

21

Jagiełło Małgorzata

środa 12.25-13.10

piątek 12.25-13.10

22

Jagusiak Wiesław

wtorek 9.40-10.25

 

23

Jończyk-Kałuża Krzysztofa

środa 11.35-12.20

czwartek 12.25-13.10

24

Kapica Paweł

czwartek 11.35-12.20

 

25

Kędzierska Agnieszka

poniedziałek 12.25-13.10

środa 9.40-10.25

26

Klepacz-Skoczylas Halina

poniedziałek 11.35-12.20

środa 9.40-10.25

27

Klimowicz Jolanta

poniedziałek 9.40-10.25

wtorek 12.25-13.10

28

Kołodziejczyk Paweł

poniedziałek 11.35-12.20

piątek 11.35-12.20

29

Kotuch Robert

środa 15.45-16.35

środa 10.30-11.15

30

Kubis Mariusz

poniedziałek 13.15-14.00

piątek 12.25-13.10

32

Lechowicz Izabela

wtorek 13.15-14.00

środa 14.10-14.55

33

Legodziński Zbigniew

poniedziałek 14.10-14.55

 

34

Malak Anna

wtorek 10.30-11.15

czwartek 12.25-13.10

35

Marks Agata

środa 13.15-14.55

 

36

Merczyńska Monika

poniedziałek 9.40-10.25

czwartek 11.35-12.20

37

Nieszporek Ewa

środa 8.00-8.45

czwartek 8.00 - 8.45

38

Nowicz-Budziszewska Aneta

środa 12.25-13.10

czwartek 10.30-11.15

39

Organa Katarzyna

wtorek 12.25 - 13.10

piątek 8.00-8.45

40

Pabiasz-Poskuta Magdalena

poniedziałek 12.25-13.10

czwartek 8.50-9.35

41

Piątkowska Joanna - Szlachta

czwartek 10.30-11.15

piątek 12.25-13.10

42

Płaczek Barbara

poniedziałek 11.35-12.20

wtorek 11.35-12.20

43

Popiołek Bożena

poniedziałek 9.40-10.25

wtorek 12.25-13.10

44

Puch Dariusz

poniedziałek 8.50-9.35

piątek 12.25-13.10

45

Pychyńska Katarzyna

poniedziałek 15.45-16.30

czwartek 8.50-9.35

46

Pytel Aleksandra

poniedziałek 10.30-11.15

wtorek 10.30.11.15

47

Radek Jacek

poniedziałek 13.15-14.00

środa 8.50-9.35

48

Sitkiewicz-Smolarek Magdalena

poniedziałek 11.35-12.20

wtorek 11.35-12.20

49

Skiba Małgorzata

wtorek 9.40-10.25

piątek 15.00-15.45

50

Skoczewska Magdalena

wtorek 10.30-11.15

czwartek 8.00 - 8.45

51

Skrzypkowiak  Marta

środa 9.40- 10.25

czwartek 10.30-11.15

52

Skuza Ewa

wtorek 8.50-9.35

czwartek 11.35-12.20

54

Szynkiel Dariusz

poniedziałek 11.35-12.20

czwartek 11.35-12.20

55

Trebert Paweł

wtorek 9.40-10.25

środa 10.30-11.15

56

Walczak - Kramer Joanna

środa 13.15-14.55

czwartek 9.40-10.25

57

Waryś Edyta

środa 9.40- 10.25

czwartek 13.15 - 14.00

59

Wieloch Jolanta

poniedziałek 11.35-12.20

środa 15.00-15.45

61

Zarębska Agnieszka

wtorek 15.45-16.30

środa 10.30-11.15

63

Żółtowska Ewa

wtorek 8.50-9.35

czwartek 8.50-9.35

64

Kuzior Barbara

poniedziałek 12.25-13.10

wtorek 9.40-10.25

65

Helman Małgorzata

środa 11.35-12.20

 

68

Katarzyna Wodzisławska

czwartek 12.25-13.10