Konsultacje nauczycieli w II sem. 2021/2022

 

Lp

Imię i Nazwisko

Dzień
tygodnia/Godzina

Dzień tygodnia/Godzina

1

Bąk Bożena

Poniedziałek 10:35-11:20

Środa 11.40:12:25

2

Bednarek Kamil

 

 

3

Bednarska Aleksandra

Wtorek 10:35-11:20

Środa 9:45-1:30

4

Biel Jolanta

Wtorek 14:15-15:00

Środa 17:00-17:45

5

Bielecka Edyta

 

 

6

Bracisiewicz Jolanta

Czwartek 14:15-15:00

Piątek 12:30-13:15

7

Buss Jolanta

Poniedziałek 11:40-12:25

Czwartek 13:20-14:15

8

Czaja Lena

Poniedziałek 9.45-10.30

Piątek 9.45-10.30

9

Czerwińska Agata

Poniedziałek 13:20-14:05

Wtorek 12:30-13:15

10

Czubat Tomasz

 

 

11

Domagała Lidia

Czwartek 12:30-13:15

 

12

Dziura Marcin

Środa 15:50-16:35

 

13

Fikier Agata

Wtorek 13:20-14:05

Środa 10:35-11:20

15

Go Artur

Wtorek 8:50-9:45

Piątek 10:35-11:20

16

Grochowina Justyna

Poniedziałek 12:30-13:15

Czwartek 12:30-13:15

17

Helman Małgorzata

Poniedziałek 10:35-11:20

 

18

Hołodniuk Joanna

Wtorek 9:45-10:30

Środa 11:30-12:25

20

Jagusiak Wiesław

Wtorek 12:30-13:45

 

21

Jończyk-Kałuża Krzysztofa

Poniedziałek 9:45-10:30

Środa 10:35-11:20

22

Kaczmarek Paweł

Środa 11:40-12:25

 

23

Kapica Paweł

Czwartek  8:00-8:45

Czwartek 9:45-10:30

25

Kędzierska Agnieszka

Wtorek 12:30-13:15

Czwartek 8:00-8:45

26

Klepacz-Skoczylas Halina

Poniedziałek 11:30-12:25

Wtorek 9:45-10:30

27

Klimowicz Jolanta

Środa 11:40-12:25

Czwartek 15:05-15:50

29

Kołodziejczyk Paweł

Wtorek 9:45-10:30

Środa 13:20-14:05

30

Kotuch Robert

 

 

31

Kubis Mariusz

Czwartek 12:30-13:15

Piątek 10:35-11:20

32

Kuzior Barbara

Wtorek 11:40-12:25

Czwartek 9:45-10:50

33

Legodziński Zbigniew

Środa 10:35-11:20

 

34

Ładniak Mikołaj

 

 

35

Malak Anna

Wtorek 8:50-9:35

Środa 11:40-12:25

36

Merczyńsko-Cabaj Monika

Czwartek 12:30-13:15

Piątek 12:30-13:15

38

Matylewski Szymon

Poniedziałek 9:45-10:30

Środa 11:30-12:25

39

Nieszporek Ewa

Wtorek 9:45-10:30

Środa 12:30-13:15

40

Nonas Beata

Wtorek 10:35-11:20

Czwartek 10:35-11:20

41

Nowicz-Budziszewska Aneta

Poniedziałek 11:40-12:25

Środa 13:20-14:05

42

Organa Katarzyna

Środa 11:40-12:25

Środa 12:30-13:15

43

Pabiasz-Poskuta Magdalena

Wtorek 9:45-10:30

Piątek 8:00-8:45

44

Piątkowska-Szlachta Joanna

Środa 10:35-11:20

Piątek 10:35-11:20

45

Płaczek Barbara

Wtorek 9:45-10:30

Czwartek 12:30-13:15

46

Puch Dariusz

Poniedziałek 10:35-11:20

Wtorek 10:35-11:20

47

Puch Marzenna

Wtorek 11:40-12:25

Czwartek 14:15-15:00

48

Pychyńska Katarzyna

Czwartek 11:40-12:25

Piątek 11:40-12:25

49

Pytel Aleksandra

Poniedziałek 12:30-13:15

Piątek 10:35-11:20

50

Radek Jacek

 

 

51

Sitkiewicz-Smolarek Magdalena

Czwartek 9:45-10:30

Piątek 8:50 - 9:35

52

Skiba Małgorzata

Poniedziałek  9:45-10:30

Piątek 11:40-12:25

53

Skoczewska Magdalena

Środa 9:45-10:30

Piątek 8:50-9:35

54

Skrzypkowiak Marta

Środa 9:45-10:35

Czwartek 9:45-10:35

55

Skuza Ewa

Poniedziałek 9:45-10:30

Piątek 11:40-12:25

56

Sołtysik Paweł

 

 

57

Szymczyk Adam

 

 

58

Szynkiel Dariusz

Czwartek 13:20-14:05

Piątek 9:45-10:30

59

Trebert Paweł

Poniedziałek 11:40-12:30

Czwartek 13:20-14:10

60

Tryba Barbara

 

 

61

Walczak-Kramer Joanna

Czwartek 12:30-13:15

 

62

Waryś Edyta

Poniedziałek 9:45-10:30

Czwartek 15:55-16:40

63

Wieloch Jolanta

Środa 10:35-11:20

Czwartek 9:45-10:30

64

Wołyniec Iwona

Poniedziałek 9:45-10:30

 

65

Wróbel Natalia

Wtorek 9:45-10:30

 

66

Zarębska Agnieszka

Poniedziałek 12:30-13:15

 

67

Zółtowska Ewa

Wtorek 11:40:12:25

Środa 10:35-11:20