Konsultacje nauczycieli w I sem. 2021/2022

Lp.

Imię i Nazwisko

Dzień tygodnia/Godzina

Dzień tygodnia/Godzina

1.          

Bąk Bożena

Wtorek 10:35-11:20

Piątek 11:40-12:25

2.          

Bednarek Kamil

Poniedziałek 13:20-14:05

Czwartek 9:45-10:30

3.          

Bednarska Aleksandra

Poniedziałek 12:30-13:15

Czwartek 15:05-15:50

4.          

Biel Jolanta

Poniedziałek 9:45-10:30

Piątek 8:50-9:35

5.          

Bielecka Edyta

6.          

Bracisiewicz Jolanta

Środa 11:40-12:25

Czwartek 11:40-12:25

7.          

Buss Jolanta

Poniedziałek 9:45-10:30

Piątek 11:40-12:25

8.          

Czaja Lena

Wtorek 10:35-11:20

Czwartek 10:35-11:20

9.          

Czubat Tomasz

10.       

Domagała Lidia

Wtorek 9:45-10:30

Czwartek 11:40-12:25

11.       

Dziura Marcin

12.       

Fikier Agata

Poniedziałek 10:35-11:20

Czwartek 10:35-11:20

13.       

Go Artur

Środa 10:35-11:20 

Piątek 14:05-14:50 

14.       

Grochowina Justyna

Wtorek 13:20-14:05

Środa 9:45-10:30

15.       

Helman Małgorzata

Poniedziałek 8:00-8:45

16.       

Hołodniuk Joanna

Wtorek 9:45-10:30

Piątek 10:35-11:20

17.       

Jagusiak Wiesław

18.       

Jończyk-Kałuża Krzysztofa

Czwartek 13:20-14:05

Piątek 11:40-12:25

19.       

Kaczmarek Paweł

20.       

Kapica Paweł

Czwartek 11:40-12:25

Piątek 13:20-14:05

21.       

Kędzierska Agnieszka

Piątek 10:30-11:15

Wtorek 10:30-11:15

22.       

Klepacz-Skoczylas Halina

Poniedziałek 11:40-12:25

Wtorek 11:40-12:25

23.       

Klimowicz Jolanta

Piątek 10:30-11:15

środa 8:00-8:45

24.       

Kołodziejczyk Paweł

Poniedziałek 12:30-13:15

Wtorek 11:40-12:25

25.       

Kotuch Robert

Środa 8:00-8:45

Wtorek 15:05-15:50

26.       

Kubis Mariusz

Poniedziałek 9:45-10:30

Czwartek 11:40-12:25

27.       

Kuzior Barbara

Wtorek 10:35-11:20

Środa 11:40-12:25

28.       

Legodziński Zbigniew

Poniedziałek 10:35-11:20

29.       

Malak Anna

30.       

Merczyńsko-Cabaj Monika

31.       

Matylewski Szymon

Poniedziałek 10:35-11:40

Środa 9:45-10:35

32.       

Nieszporek Ewa

33.       

Nonas Beata

Środa 12:30-13:15

Piątek 10:35-11:20

34.       

Nowicz-Budziszewska Aneta

Wtorek 13:20-14:05

Piątek 10:35-11:20

35.       

Organa Katarzyna

Wtorek 12:30-13:15

Piątek 9:45-10:30

36.       

Pabiasz-Poskuta Magdalena

Środa 8:00-8:45

Czwartek 12:30-13:15

37.       

Piątkowska-Szlachta Joanna

Poniedziałek 11:40-12:25

Piątek 13:20-14:05

38.       

Płaczek Barbara

39.       

Puch Dariusz

Środa 13:20-14:05

Piątek 11:40-12:25

40.       

Puch Marzenna

Środa 14:15-15:00

Piątek 9:45-10:30

41.       

Pychyńska Katarzyna

Środa 11:40-12:25

Piątek 9:45-10:30

42.       

Pytel Aleksandra

Wtorek 12:30-13:15

Czwartek 8:00-8:45

43.       

Radek Jacek

44.       

Sitkiewicz-Smolarek Magdalena

Środa 10:35-11:20

Czwartek 8:50-9:35

45.       

Skiba Małgorzata

46.       

Skoczewska Magdalena

Środa 12:30-13:15

Piątek 9:45-10:30

47.       

Skrzypkowiak Marta

Poniedziałek 11:40-12:25

Piątek 13:20-14:05

48.       

Skuza Ewa

Czwartek 11:40-12:25

Piątek 9:45-10:30

49.       

Sołtysik Paweł

Czwartek 14:05-14:50 

Piątek 13:15-14:00 

50.       

Szymczyk Adam

Wtorek 15:05-15:50

Piątek 8:50-9:35

51.       

Szynkiel Dariusz

Poniedziałek 9:45-10:30

Środa 11:40-12:25

52.       

Trebert Paweł

Poniedziałek 9:45-10:30

Wtorek 11:40-12:25

53.       

Tryba Barbara

54.       

Walczak-Kramer Joanna

Wtorek 11:40-12:25

Piątek 11:40-12:25

55.       

Waryś Edyta

Wtorek 11:40-12:25

Środa 13:20-14:05

56.       

Wieloch Jolanta

Poniedziałek 11:40-12:25

Czwartek 8:50-9:35

57.       

Wołyniec Iwona

Poniedziałek 15:55-16:40

58.       

Wróbel Natalia

Poniedziałek 8:50-9:35

Wtorek 8:50-9:35

59.       

Zarębska Agnieszka

Poniedziałek 11:40-12:25

Środa 10:35-11:20

60.       

Zółkowska Ewa