Rajd Rowerowy

You are currently viewing Rajd Rowerowy

W dniach 27-28.05.2024r. szkolna grupa rowerowa „Dzwonek” wyruszyła na dwudniowy rajd na trasie Częstochowa – Tanina.
Dzień 1: Droga do Taniny
Nasza grupa wyruszyła z Częstochowy wczesnym rankiem. Trasa wiodła przez malownicze tereny, a uczestnicy mieli okazję podziwiać okoliczne krajobrazy i korzystać z uroków natury. Po kilku godzinach intensywnej jazdy, dotarliśmy do Taniny.
W godzinach popołudniowych wszyscy zebraliśmy się wokół ogniska, gdzie czekały kiełbaski i inne smakołyki. Był to czas na wspólne rozmowy, śmiechy i integrację. Wieczorem Strażacy z OSP w Taninie zaprezentowali różne techniki gaśnicze oraz sprzęt, którego używają na co dzień. Młodzież miała okazję zobaczyć, jak wygląda praca strażaka z bliska i dowiedzieć się więcej o tym odpowiedzialnym zawodzie.
Dzień 2: Powrót do Częstochowy
Po noclegu nadszedł czas na powrót. Mimo lekkiego zmęczenia, uczestnicy byli pełni energii i gotowi do dalszej jazdy. Trasa powrotna minęła szybko, a my wszyscy wróciliśmy do Częstochowy z uśmiechami na twarzach i mnóstwem wspomnień. Rajd rowerowy okazał się ogromnym sukcesem. Dzięki wspaniałej pogodzie, ciekawym atrakcjom i świetnej atmosferze, wszyscy uczestnicy byli zachwyceni.
Dziękujemy wszystkim za udział i już nie możemy doczekać się kolejnych wypraw.