Lp.

Nauczyciel

Przedmiot

Termin

Klasa

1.

p. Jolanta Bracisiewicz

Matematyka

29 maja  godz. 12.00

26 czerwca  godz. 12.00

10 lipca  godz. 12.00

czwarta

2.

p. Jolanta Bracisiewicz

Matematyka

30 czerwca  godz. 11.30

10 lipca  godz. 12.45

25 sierpnia  godz. 11.30

pierwsza

3.

p. Jolanta Bracisiewicz

Matematyka

30 czerwca  godz. 11.30

10 lipca  godz. 13.15

25 sierpnia  godz. 12.00

druga

4.

p. Jolanta Bracisiewicz

Matematyka

30 czerwca  godz. 11.30

10 lipca  godz. 13.45

25 sierpnia  godz. 12.30

trzecia

5.

p. Lidia Domagała

Matematyka

27, 30  czerwca  godz. 9.00

25 sierpnia  godz. 9.00

pierwsza

6.

p. Lidia Domagała

Matematyka

27, 30  czerwca  godz. 9.00

25 sierpnia  godz. 9.45

druga/trzecia

7.

p. Kamil Bednarek

Matematyka

30 czerwca  godz. 11.00

12 lipca  godz. 11.00

25 sierpnia  godz. 11.00

pierwsza/druga

8.

p. Joanna Walczak-Kramer

j. polski

27, 28  czerwca  godz. 9.00

03 lipca  godz. 9.00

pierwsza/druga/

trzecia

9.

p. Anna Malak

j. polski

27, 28  czerwca  godz. 9.30

17 sierpnia  godz. 9.30

trzecia

10.

p. Magdalena Skoczewska

Logistyka w procesach produkcji

26 czerwca  godz. 11.30

11 lipca  godz. 8.00

28 sierpnia  godz. 8.30

pierwsza

11.

p. Jolanta Rucińska

rachunkowość

27 czerwca  godz. 8.00

31 lipca  godz. 8.00

18 sierpnia  godz. 8.00

czwarta

12.

p. Jolanta Rucińska

rachunkowość

27 czerwca  godz. 9.00

31 lipca  godz. 9.00

18 sierpnia  godz. 9.00

trzecia

13.

p. Aleksandra Pytel

j. angielski

26 czerwca  godz. 11.00

10 lipca  godz. 11.00

21 sierpnia  godz. 11.00

pierwsza

14.

p. Paweł Kołodziejczyk

j. angielski zawodowy

24 lipca  godz. 9.45

16, 18  sierpnia  godz. 10.00

pierwsza

15.

p. Krzysztofa Jończyk-Kałuża

j. angielski

11 lipca  godz. 12.00

12, 13  lipca  godz. 8.30

pierwsza/druga/

czwarta

16.

p. Justyna Grochowina

Zapasy i magazynowanie

30 czerwca  godz. 11.00

14 lipca  godz. 11.00

25 sierpnia  godz. 11.00

pierwsza

17.

p. Artur Go

Obsługa jednostek zewnętrznych

11 lipca  godz. 11.00

03, 04 sierpnia  godz. 11.00

czwarta

18.

p. Artur Go

Planowanie przepływów i zasobów

11 lipca  godz. 11.00

03, 04 sierpnia  godz. 11.00

czwarta

19.

p. Katarzyna Organa

Fizyka

27, 28 czerwca  godz. 9.00

28 sierpnia  godz. 9.00

trzecia