L.p

Imię, nazwisko

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.        

Bąk Bożena

     

9:45-10:30

9:45-10:30

2.        

Bednarek Kamil

9:45-10:30

   

10:35-11:20

 

3.        

Bednarska Aleksandra

11:40-12:25

     

11:40-12:25

4.        

Biel Jolanta

9:45-10:30

       

5.        

Bilka Danuta

9:45-10:30

9:45-10:30

     

6.        

Bitner Justyna

   

10:35-11:20

   

7.        

Bracisiewicz Jolanta

     

11:40-12:25

13:20-14:05

8.        

Buss Jolanta

 

9:45-10:30

 

9:45-10:30

 

9.        

Ciesielska Jolanta

 

9:45-10:30

 

9:45-10:30

 

10.    

Czaja Lena

   

11:35-11:20

8:00-8:45

 

11.    

Czerwińska Agata

8:50-9:35

   

10:35-11:20

 

12.    

Domagała Lidia

 

12:30-13:15

   

11:40-12:25

13.    

Dziedzina Aleksandra

   

13:20-14:05

   

14.    

Fikier Agata

 

10:35-11:20

11:40-12:25

   

15.    

Filejska Agata

12:30-13:15

 

11:40-12:25

   

16.    

Go Artur

9:45-10:30

 

9:45-10:30

   

17.    

Grochowina Justyna

11:40-12:25

 

13:20-14:05

   

18.    

Hołodniuk Joanna

11:00-11:40

9:00-9:45

     

19.    

Idzikowska Katarzyna

13:20-14:05

     

10:35-11:20

20.    

Jagiełło Małgorzata

11:40-12:25

11:40-12:25

     

21.    

Jończyk-Kałuża Krzysztofa

12:30-13:15

11:40-12:25

     

22.    

Kapica Paweł

9:45-10:30

12:30-13:15

     

23.    

Klekot Martyna

 

9:45-10:30
11:40-12:25

     

24.    

Klepacz-Skoczylas Halina

 

9:45-10:30

11:40-12:25

   

25.    

Klimowicz Jolanta

12:30-13:15

     

13:20-14:05

26.    

Kołodziejczyk Paweł

 

12:25-13:10

   

12:25-13:10

27.    

Kubis Mariusz

10:35-11:20

 

10:35-11:20

   

28.    

Lechowicz Izabela

 

10:30-12:30

     

29.    

Legodziński Zbigniew

   

11:40-12:35

   

30.    

Malak Anna

 

11:40-12:25

12:30-13:05

   

31.    

Marks Agata

   

15:00-15:45

16:00-16:45

 

32.    

Merczyńska Monika

   

8:00-8:50

11:40-12:25

 

33.    

Nieszporek Ewa

8:00-8:45

8:00-8:45

     

34.    

Nowicz-Budziszewska Aneta

11:40-12:25

12:30-13:15

     

35.    

Organa Aleksandra

         

36.    

Organa Katarzyna

9:45-10:30

   

10:35-11:20

 

37.    

Pabiasz-Poskuta Magdalena

 

11:40-12:25

 

8:50-9:35

 

38.    

Piątkowska Joanna

 

9:45-10:30

9:45-10:30

   

39.    

Płaczek Barbara

8:50-9:35

 

11:40-12:25

   

40.    

Popiołek Bożena

11:40-12:25

 

14:05-14:55

   

41.    

Puch Dariusz

10:35-11:20

 

10:35-11:20

   

42.    

Pychyńska Katarzyna

 

10:35-11:20

12:30-13:15

   

43.    

Pytel Aleksandra

10:35-11:20

   

11:40-12:25

 

44.    

Radek Jacek

   

13:20-14:05

8:00-8:45

 

45.    

Skiba Małgorzata

         

46.    

Skoczewska Magdalena

 

9:45-10:30

   

9:45-10:30

47.    

Skrzypkowiak Marta

   

9:45-10:30

9:45-10:30

 

48.    

Skuza Ewa

11:40-12:25

12:30-13:15

     

49.    

Stępień Katarzyna

 

12:30-13:15

11:40-12:25

   

50.    

Szynkiel Dariusz

 

9:30-10:30

     

51.    

Trebert Paweł

 

10:35-11:20

10:35-11:20

   

52.    

Walczak Joanna

10:35-11:20

   

12:30-13:15

 

53.    

Waryś Edyta

   

12:30-13:15

11:40-12:25

 

54.    

Wawrzak Katarzyna

   

9:45-10:30

 

12:30-13:15

55.    

Wieloch Jolanta

 

13:20-14:05

   

9:45-10:30

56.    

Zarębska Agnieszka

     

15:00-15:45

 

57.    

Żółtowska Ewa

 

8:50-9:35

 

8:50-9:35